Ponosni smo na svoje rezultate

Autor: IVANA PINTARIĆ, 17. 2. 2020.

Međuopćinska smotra LiDraNo 2020.

Međuopćinska smotra LiDraNo 2020. u organizaciji Osnovne škole „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica održana je 13. veljače 2020. u Domoljubu.

Našu školu predstavili su učenici viših i nižih razreda u različitim kategorijama.

U kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva (pojedinačni nastupi) pjesmu „Brod mašte“ krasnoslovila je Vanja Lasić, učenica 2. razreda, a učenica 3. razreda Eni Pšeničnjak Brnica krasnoslovila je pjesmu „ Pjesma o odraslima“ Enesa Kiševića. Pripremala ih je učiteljica Silvija Jelovčan.

U dramsko-scenskom (skupnom nastupu) iskazale su se učenice 4. razreda: Katarina Rajić, Antonija Krešić, Kllea Lovković i Sandra Vincek izvodeći scensku igru „Čarolija ljetne noći“. Pripremala ih je učiteljica Višnja Sakulj-Savić.

U kategoriji literarnih radova predstavile su nas učenice: Anamarija Živko, 7.a razred, literarnim radom  „ Moja karta za osmijeh“ i Matea Ćućić, 8.a razred literarnim radom „Slike iz mog djetinjstva“ pod mentorstvom učiteljice Biljane Novosel Gvozden te učenik iz PŠ Velika Mučna Bruno Paska, 4.razred, pjesmom „Jedna mačka“ pod mentorstvom učiteljice Ljiljane Glavina.

U kategoriji novinarskih radova predstavile su nas učenice 8.b razreda: Mia Ban s problemskim člankom „Prepoznajemo li prave životne vrijednosti“ i Leona Sokač s problemskim člankom „Ekologija- znanost ili način života“. Njihova mentorica bila je učiteljica Biljana Novosel Gvozden.

Svi naš učenici bili su odlični i čestitamo im na hrabrosti, a posebne čestitke upućujemo učenici Leoni Sokač na plasmanu na županijsku smotru LiDraNo koja će se održati u ožujku u Križevcima. Želimo joj puno uspjeha!