PowToon

Ukoliko su vam “klasične” prezentacije postale predvidljive i jednolične, pomoću PowToona izradu svojih prezentacija možete podići na višu i zabavniju razinu, a ujedno osigurati ciljanoj publici lakše razumijevanje prikazanog sadržaja.

PowToon je online alat za izradu animiranih videozapisa i prezentacija. Jednostavan je i zabavan za korištenje i istovremeno djelotvoran za prezentaciju sadržaja različitih namjena. Videozapisi i prezentacije napravljeni pomoću PowToona omogućavaju lakše razumijevanje  sadržaja i prilagođenost ciljanoj publici i na slikovit i zabavan način prezentiranje (nastavnog) sadržaja, izvještaja, analiza rezultata, simulacija i sl.

Tri su razine korištenja Powtona: besplatno, Pro i Business.

Ograničenja besplatne verzije PowToona su:

• ograničen broj stilova, pozadina, elemenata i audio zapisa
  • nemogućnost uklanjanja PowToon loga iz prezentacije/videozapisa
  • nemogućnost direktnog preuzimanja na računalo (osim preuzimanje preko Youtube-a)
  • maksimalno trajanje do 5 minuta
  • korištenje u nekomercijalne svrhe

Pro i Business verzije omogućavaju HD download, uklanjanje PowToon loga iz prezentacije ili videozapisa, duže trajanje videozapisa (15 ili 60 minuta) i mogućnost kolaboracije tj. istovremenog rada više autora na istom sadržaju.

Iako besplatna verzija ima ograničenja u broju dostupnih  stilova i elemenata, omogućava veliki broj izbora prilikom izrađivanja kvalitetnih animiranih videozapisa i prezentacija. U nastavku donosimo pregled funkcionalnosti besplatne verzije.

« Prosinac 2018 »