Božićna radionica u PŠ Velika Mučna

Autor: Nataša Karlovčec, 13. 12. 2022.

U petak,  9.prosinca 2022.g.  nakon dvije godine nesretne covid-situacije u kojoj smo radionice imali samo s učenicima, u našoj smo područnoj školi opet održali zajedničku božićnu  radionicu učenika i roditelja.

Okupio se lijep broj mama, tata pa i baka koji su uz božićne pjesme i veselo ozračje  zajedno s učenicima izradili nekoliko raznovrsnih ukrasa za božićnu jelku. Naime, eko-jelke od kartona kao i modele kartonskih kuglica za bojenje  donijele su mame naših učenika, Tajana Hanžek i Marina Badenić Jug iz tvrtke u kojoj rade. Ostali ukrasi izrađivani su od drvenih štapića sladoleda, koje je vrijedno skupljala proteklo ljeto učenica Kiara sa svojom obitelji, od kojih smo radili male zelene boriće ili sobove. Koristili smo još i kartonske role ručnika za ruke kao podlogu za male Djeda Božićnjake ili njegove pomoćnike patuljke. U svakom slučaju, kreativnosti nije nedostajalo! U predblagdanskom duhu i dobrom raspoloženju nakon uspješnog rada, završili smo druženje uz kavu, čaj i grickalice te se prisjetili dobrih starih vremena kad je ovakvo druženje bio izvor veselja i smijeha te ostao u sjećanju djece i odraslih još dugo nakon same radionice.

Učitelji i učenici PŠ Velika Mučna

FOTOGRAFIJE