Završna svečanost na kraju nastavne godine - četvrti razredi

Autor: Leila Zainul, 24. 6. 2023.

„I najljepša priča prođe

k'o što prođe svaka sreća

al´je sretan trajno onaj

tko se priče dugo sjeća!“

(Ratko Zvrko)

Posljednjeg utorka u ovoj nastavnoj godini učenici Područne škole Mala Mučna za svoje su obitelji i uzvanike priredili završnu priredbu. Uz neizmjeran trud koji su ulagali tijekom cijele godine i postigli osobni napredak, učenici su s oduševljenjem uvježbali igrokaze, recitacije, pjesme i ples te ih s ponosom predstavili, i za to bili nagrađeni osmijesima i velikim pljeskom. Nema ljepšeg načina da se oprostimo od Antonele i Fabijana koji će nagodinu u peti razred, kao i da svi zajedno, uz veselje, dočekamo ljetni odmor.

Učenici PRO Velika Mučna i ove su se školske godine na svečan način završnom svečanošću oprostili od nastave u ovoj školskoj godini i od svojih četvrtaša koji odlaze u matičnu školu. Roditeljima, bakama, djedovima i drugim gostima izveli su recitacijama i igrokazima bogat prigodan program o školskim dogodovštinama, uz to se pjevalo i plesalo. Posebno svečan trenutak bio je nastup učenika četvrtog razreda koji napuštaju našu školu. Svečanost je prošla u vedrom tonu s ponekom suzom. Prijatelji iz nižih razreda i učitelji PRO Velika Mučna na kraju poželjeli su četvrtašima sreću u novim životnim izazovima.

učiteljica Martina i učitelj Stevan