Donacija tvrtke Bayer Osnovnoj školi Sokolovac

Autor: Miodrag Maksimović, 1. 10. 2013.

Osnovnoj školi Sokolovac je tijekom ljeta tvrtka Bayer d.o.o. iz Zagreba donirala desetak računala- laptopa, idealnih za korištenje u svakodnevnom radu učenika i učitelja.

Također, dobili smo novi projektor te nešto uredskog namještaja, a informatička učionica dobila je i black-out zavjese. Do suradnje škole s donatorima došlo je na preporuku tiflopedagoginje Maje Bilić koja je kao vanjski suradnik nekoliko godina posjećivala našu školu. Računalima su sada opremljene sve učionice u školi, te su sve učionice priključene na internet, što omogućuje značajan iskorak u radu s učenicima. Međutim, tu priči nije kraj. Predstavnici Bayera poželjeli su  sudjelovati u organizaciji nekog školskog događaja koji uključuje sve učenike. Tako su u srijedu, 25. rujna posjetili Lovački dom „Sokol“ u Sokolovcu te sudjelovali na školskom jesenskom krosu, zajedno sa svim učenicima i učiteljima škole. Na veliko veselje učenika financirali su kompletnu  organizaciju krosa, od ručka za sve učenike do vode, sokova, kolača i sl., te ih zajedno s učiteljima bodrili u natjecanju i u borbi za medalje.  Škola od srca zahvaljuje na donaciji jer nam to u svakodnevnom radu puno znači. Nadamo se daljnjoj suradnji!