ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GIMNASTIKE ZA DJEVOJČICE

Autor: Miodrag Maksimović, 11. 2. 2014.

U našoj je školi u srijedu, 5. veljače održano županijsko natjecanje iz sportske gimnastike za djevojčice.

Sudjelovale su učenice OŠ „B.Radić“ iz Koprivnice i učenice naše škole. Iz svake škole natjecalo se po pet djevojčica koje su zajedno činile jednu ekipu. Svaka posebno je pokazala vještinu na četiri sprave: greda, dv.ruče, tlo i preskok. Poredak ekipa odredio se zbrojem bodova svih sprava od četiri natjecateljice koje su postigle najbolje ocjene na pojedinoj spravi. Ekipa naše škole postigla je bolje ocjene, pa im slijedi državno natjecanje u Osijeku koje će se održati sredinom ožujka. Za OŠ „B.Radić“ natjecale su se: Nensi Glavnik, Dorotea Čvagić, Anja Marković, Danijela Paradžik, Valentina Belušić.   U ekipi naše škole natjecale su se:  Lorena Milinković, Katarina Zeko, Gloria Vuk, Petra Klarić i Valentina Habdija. Našu ekipu čine još i Irina Ćućić i Matea Čenaki. Za državno natjecanje u Osijeku,  nastavnik Milan Lekić koji djevojke cijelo vrijeme marljivo trenira, odabrat će pet učenica koje će predstavljati našu školu.

U daljnjem natjecanju želimo im puno sreće!

NNS