SPORTSKI SUSRETI

Autor: Miodrag Maksimović, 13. 6. 2015.

U petak, 12.lipnja već su tradicionalno odigrane dvije vrlo važne utakmice koje se s nestrpljenjem iščekuju cijelu godinu.

Naime, učenici  i učenice osmih razreda odmjerili su snagu na sportskom terenu protiv učitelja u odbojci i nogometu. Učenice osmih razreda odigrale su sa učiteljicama odbojku koja je igrana u dva seta s krajnjim rezultatom 1:1. Učiteljima je bilo nešto teže jer je ekipa osmih razreda na terenu pokazala zašto igraju nogomet svakodnevno bez obzira na vremenske uvjete na školskom igralištu.  Rezultat je na kraju također bio izjednačen 1:1.

Žensku ekipu sačinjavale su učenice osmih razreda: Irina Ćućić, Ivana Matak, Ivana Baričević, Aneta Bakšaj, Marinela Katalenić, Graciela Krešić, Aleksandra Janković, Ana Frankol i Mateja Pomahač,  a ekipu učiteljica: Nataša Petrović, Ivana Pintarić, Nives Negro Sokač,  Lovorka Ivanković, Indira Patljak, Ivana Devčić, Maja Osman, Karolina Franjo i Ljiljana Radmilović.

Mušku nogometnu ekipu sačinjavali su učenici osmih razreda: Ivan Novosel, Saša Simić, Stefan Hum, Danijel Amić, Tomislav Bašlin, Marko Slukić, Nikola Carević i Dino Kefelja,  a ekipu učitelja: Mario Rajn, Saša Korkut, Mladen Sakić, Aleksandar Tarabić, Stevan Turajlić, Igor Sudec i Saša Grnović.

NNS