ŠKOLSKA NATJECANJA

Autor: Miodrag Maksimović, 31. 1. 2016.

Proteklih su dana u našoj školi provedena natjecanja iz fizike, geografije i likovne kulture.

FIZIKA

Na školsko natjecanje iz fizike prijavilo se više učenika nego što ih je u konačnici pisalo jer su zbog bolesti opravdano izostali. Natjecanje je održano u srijedu 27.siječnja. Odvažni trojac iz osmih razreda – Ivana Kos, Ivana Radić i David Zeko,  pristupili su pisanom djelu, a hoće li netko od njih dalje, znat će se uskoro. Učenike je pripremala učiteljica Đurđica Rusek.

GEOGRAFIJA

Na školskom natjecanju iz geografije koje je održano u četvrtak 28.siječnja, sudjelovali su učenici od petog do osmog razreda. Ove su godnine pod stručnim vodstvom učiteljice Zdenke Drakulić sudjelovali ovi učenici:  Borna Paska, Mirta Savić, Nikolina Krnjak i Luka Mar (5.razred) ,  Bruno Dević, Stevana Gojković, Matea Čenaki i Vanja Grubić (6.razred),  Lorena Milinković, Natasija Šipka, Mihaela Petani i Maja Ujlaki Marijanović (7.razred),  Adriana Beer, Klaudija Raab, Ivana Radić, Tena Funjak, Ivana Kos, Emina Susak i Katarina Zeko (8.razred).

Rezultati natjecanja, također će se znati naknadno.

LIKOVNA KULTURA

Školsko natjecanje iz likovne kulture održano je u petak 29.siječnja, a sudjelovali su učenici od petog do osmog razreda. Učiteljica likovne kulture Ivana Devčić-Rakijašić između nekolicine radova izabrala je radove troje učenika, a to su Rajna Bartol, 5.b, Sandi Andrašić, 6.a i Barbara Korša, 7.b. Njihovi radovi bit će poslani na županijsko natjecanje.